Tipy pro horké děti v herně

Navrhování perfektní herny pro vaše děti vyžaduje čas a plánování, ale jakmile to uděláte, přinese vám hodiny klidného času ve zbytku vašeho domu. Není to za to! Existuje skutečný vzorec, který můžete dodržet, abyste se ujistili, že vytváříte prostředí, které přitahuje děti, které chcete hrát, hrát a hrát. To nemusí nutně stát za ruku a nohu. To lze provést nejprve výběrem správného dětského nábytku, poté získáním zábavy za zlevněné ceny na trzích s blýskem, prodejem v garáži či obchodech se spořivostí a nastavením místnosti tak, aby vaše děti chtěly strávit hodiny tam.

První kroky v plánování plánování herny

Napište seznam oblíbených oblíbených koníček: Vaše dítě chce kreslit, malovat, hrát hudbu, dělat loutkové přehlídky, hrát stolní hry, dělat hádanky, hrát sporty, sledovat televizi a hrát videohry atd. … Udělat tento seznam velmi rozsáhlý aby zahrnovalo vše, co vaše dítě dělá.

Napište seznam položek, které můžete získat tak, aby vyhovovaly vašim dětským koníčkům: Pokud vaše dítě rád kreslí a maluje, zvážit získání stojanu, řemeslného stolu nebo umělecké stanice. Pokud vaše dítě rád dělá loutkové představení, získává malé loutkové divadlo a některé loutky nebo improvizuje a získává loutky a lepenkovou krabici. Jsou-li hry a hádanky věcí vašeho dítěte, pak do seznamu vkládejte hry a puzzle. Pokud je vaše dítě skutečně do videohry, zvážit získání televize pro hernu a pokud jsou sporty prioritou, můžete si podle toho, kolik místa máte, dostat přes dveřní kolečko, šipky, ping pong nebo kulečník s ním pracovat. Pokud je vaše dítě hudebním géniem, proč neinvestovat do některých bongových bubnů, kytarových nebo karaoke strojů.

Druhým krokem je výběr správného dětského nábytku pro pokoj

Nyní, když máte seznam koníček a věcí, které odpovídají, je na čase uvažovat o pohodlí vašeho dítěte. Nejprve zkontrolujte velikost místnosti. Je-li to velké, můžete vytvořit konkrétní herní stanice kolem místnosti, což je ve skutečnosti nejlepší způsob, jak vytvořit hernu, která opravdu povzbudí spoustu času hraní. Je-li místnost trochu menší, buďte kreativní a vytvořte několik oddělených herních oblastí kombinujících několik zálib vyvýšené postele. Ve větším prostoru udělejte jeden koutek věnovaný umění, jiný hudbě, jiný k čtení, další na loutkové představení a zábavu a tak dále.

Důležité! *** Děti se nehrají s věcmi, které nemohou vidět, takže je nutné, abyste se ujistili, že jste nastavili pokoj tak, aby všechny zábavné věci byly v jasném pohledu.

To je řečeno, je také důležité vytvořit pohodlné místo pro hraní. Pokud vaše dítě požívá čtení, pak zvážit, jak dostat dětskou židli s čtecí lampou, takže má své vlastní speciální čtecí místo. Můžete dokonce plyšový koberec kombinovat čtenářskou a uměleckou oblast tím, že v místnosti a policích položíte dětský stůl a židli s uměleckými potřebami na jedné straně a knihami na druhé straně. Tímto způsobem mohl použít pro obě koníčky stůl a židle.

Dále, pokud vaše herna má televizi, budete potřebovat nějaké posezení. Pokud máte v plánu využít také místnost, měli byste zvážit gauč nebo židle, které jsou dostatečně velké pro dospělé, ale pokud je to přísně dětský prostor, pak zvážíte, jak dostat roztomilé lehátka pro děti. Získejte dost, aby návštěvníci měli místo, kde by mohli sedět.

Reklamy